Ekran dotykowy lumia 800

GASTRO POS jest programem, który daje na bliską i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo popularny sposób na zbycie gastronomicznym bawi się dużym uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w książce kelnerom również tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

prowadzenie księgi przychodów

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich i czasochłonnych szkoleń, a bardzo przystępna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z dużą ofertą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie jedynie w średnim, pojedynczym lokalu, lecz jeszcze w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom i modułom GASTRO POS jest znacznie sprawnym systemem, jaki zyskamy na targu. W relacji od profilu lokalu, albo stanowi toż bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najdogodniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu rzeczy kiedy i efektu jaki generuje. W relacji od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, by był on przystosowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma kontakt do ludzi opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z organizmami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.