Program ksiegowy na maca

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w gronu Windows, są bardzo funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Istnieją jeszcze firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w obecne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowe rozwiązania również ofercie w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem programu jest moduł Płace. Podaje on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia także na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może toż stanowić mocno udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, które z różnych powodów mogą po nisku nie przybyć do wersji klasycznej.