Program srodowiskowy firmy

Program symfonia handel wykorzystywany istnieje w sprzedaży. Najczęściej użytkowany stanowi w lekkich oraz małych firmach. Program skupia się i pełną ewidencją stanów magazynowych. Zezwala na wykonywanie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Program współpracuje z drukarkami, kasami finansowymi i kodami kreskowymi.

Najważniejsze części programu Program przebiega w dwóch wersjach: sprzedaż (bez obsługi magazynu), sprzedaż z magazynem (posiada obsługę magazynu). Oprogramowanie obsługuje płatność gotówkową i bezgotówkową, a też współpracuje z bankami. Symfonia handel przydatny jest w dalekiego sposobu firmach handlowych i usługowych. Oprogramowanie zezwala na stworzenie zestawień graficznych. Dzięki planowi możemy przeznaczyć sposób i termin płatności, cenę sprzedaży, wysokość rabatu, wysokość kredytu. Symfonia handel zapewnia pełną obsługę dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych. Program współpracuje z planem Symfonia Finanse i Księgowość. Przy jego pomocy możemy stanowić raporty, zestawienia okresowe, kontrolowanie rotacji i zalegania dostaw.

Program idzie na umiejętne przeprowadzanie inwentaryzacji. Dostępna istnieje także funkcja przyśpieszonego wystawiania tekstów i materiałów powiązanych. Oprogramowanie ułatwia pracę z bazą kontrahentów. Człowiek ma szansę uzupełniania i edycję bazy kontrahentów. Klienci mogą stanowić szukani m. in. wg kodu pocztowego, nazwy firmy. Aplikacja obsługuje wiele magazynów. Symfonia posiada prosty interfejs (wygląda ładnie a stanowi prosty w obsłudze). Dzięki temu funkcja z aparatem jest mocna i pozytywna. Program symfonia handel że być zużywany w korporacjach, które nie posiadają nowoczesnego sprzętu komputerowego. Dużym plusem programu symfonia handel jest mocna nauka systemu. Projekt nie wymaga specjalnych ćwiczeń i kursów.